Velká soutěž o gril

Soutěž o gril Weber, Meater+ a BBQ koření

Už se nemůžete dočkat, až začne grilovací sezona a vy si vychutnáte první pořádně šťavnatý steak? Až pozvete kamarády a rodinu a společně si vypijete pivko u otevřeného ohně?

Tak teď se podržte a zjistěte, jak můžete vyhrát domů úplně nový gril od legendy mezi grily značky Weber, teplotní sondu Meater nebo balíček koření!

Velká soutěž o gril
Koreni a omacky

O co soutěžíme?

Chceme, abyste byli na letošní grilovací sezonu ready a nic vás nezaskočilo, proto máte teď možnost vyhrát gril, teplotní sondu na maso nebo balíček koření.

Na letošní BBQ vám tedy může sloužit klasický kotlový gril na dřevěné uhlí Weber Original Kettle. Svojí tradicí sahá až do poloviny minulého století a jedná se o vlajkovou loď zvučné značky Weber. Pokud použijete teplotní sondu Meater+, kterou propojíte s aplikací v telefonu, tak vám sama podle typu masa doporučí, na kolik stupňů a jak dlouho grilovat. Poslední výhrou v naší soutěži bude balíček sypkého BBQ koření i grilovacích omáček.

Tak už chystejte brikety nebo pelety a zasoutěžte si s námi o luxusní výbavu v hodnotě více než 10 000 Kč!

Jak se zúčastnit?

Hlavní soutěž o kotlový gril Weber

1. Nakupte jakýkoliv produkt z nabídky vseprogril.cz

2. Za každou uskutečněnou objednávku až do 17.4. získáte jeden virtuální los, díky kterému vás zařadíme do slosování o gril Weber.

3. Po 17.4. vylosujeme vítěze a nejpozději do 21.4. ho budeme e-mailem, který uvedl v objednávce, kontaktovat o výhře.

4. Pokud jste z Brna nebo okolí do 40 km gril vám sestavíme a dovezeme zdarma. Kamkoliv jinam po ČR ho pošleme samozřejmě také zdarma, pouze kurýrem.

Soutěž o teplotní sondu a balíček koření

1. Běžte na náš Facebook a sdílejte v komentáři pod tímto příspěvkem fotku z vašeho nejpovedenějšího grilování.

2. Fotky můžete nahrávat až do 17.4., potom naše porota potom vybere dva výherce a nejpozději do 21.4. jednomu pošleme teplotní sondu Meater+ a druhému koření a BBQ omáčky.

Držíme palce!