Kamenná prodejna

Kamenná prodejna v Brně - Tuřanech

Zbrusu nová vytuněná prodejna s nejširší nabídkou grilů, udíren a veškerého příslušenství v Brně čeká jen na vaši návštěvu v obchodní centrum Kaštanová hned vedle Lidlu. Jsme dva zkušení ostřílení milovníci grilování připraveni vám pomoci vyřešit každý grilovací problém. Vysvětlíme, poradíme, pokecáme. Jsme tu pro vás denně od pondělí do pátku od 10 do 17 hodin, v sobotu od 9 do 12 hodin. Volat nám ale můžete už od 9 až do 19 hodin.

Prodejna grily Brno
Prodejna grilů a udíren v Brně

Prohlédněte si grily, udírny i příslušenství osobně

Veškeré zboží, které vidíte na e-shopu si můžete fyzicky na prodejně prohlédnout, ukážeme vám, jak co funguje, poradíme se o nejlepším výběru paliva nebo koření na vaši domácí BBQ. Nezapomeňte ani na našem pravidelné workshopy, kde vás doslova proměníme v mistra grilu.

Vyzvedněte si objednávku

Prodejna slouží zároveň jako výdejní místo pro vaše objednávky. Jste-li tedy z Brna nebo okolí a už přesně víte, co potřebujete, objednejte na e-shopu s osobním vyzvednutím a popovídáme třeba jen o tom, co jste udili o víkendu.

Prodejna Grily Udirny Brno Vyzvednutí
Prodejna Grily Udirny Brno Poradenství

Sestavení a dovoz grilu zdarma do 40 km v okolí Brna

Pokud s grilováním teprve začínáte nebo chcete překvapit obdarovaného novým luxusním strojem, objednejte si u nás zdarma službu sestavení a dovozu. Váš vybraný gril sestavíme u nás na prodejně a do vzdálenosti 40 km od Brna vám ho přivezeme až na zahradu, terasu nebo balkon.

Nakoukněte k nám předem

Udirny Příslušenství Palivo Omáčky Grily Grily

Kontakt

Potřebujete se zeptat na svou objednávku? Nejste si jistí, jaký gril nebo udírna bude sedět přesně vašim požadavkům? Od toho jsme tady!

Ozvěte se e-mailem, telefonicky nebo přes kontaktní formulář vpravo.

Telefonicky nás zastihnete:

Po - Pá 9:00 - 19:00 
So - 9:00 - 12:00

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Kamenná prodejna v Brně

Kaštanová 579/76 (prodejna Lidl)
Brno-Tuřany
620 00

Přijďte si prohlédnout grily a udírny na vlastní oči na naši prodejnu. Poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího produktu i jeho příslušenství. Doporučíme, jak grily udržovat, aby zůstaly v co nejlepší kondici co nejdéle a navrhneme vám osvědčené tipy, jak vaše umění uzení a grilování dostat na profesionální úroveň.

Navigovat k nám - stačí kliknout.

Otevírací doba:
Po - Pá - 10:00 - 17:00
So - 9:00 - 12:00