Doprava a platba

Gril sestavíme a dovezeme až k vám domů

Doprava zdarma

Doprava a platba

Pokud částka vaší objednávky přesáhne 2000 Kč, dopravu za vás platíme my. Vyberte si přepravce PPL (za 99 Kč při objednávce do 2000 Kč) nebo TopTrans (za 159 Kč při objednávce do 2000 Kč) a platbu na dobírku, kartou nebo přes internetové bankovnictví. Zboží si můžete vyzvednout i osobně na prodejně v Brně zdarma.
Sestavení grilu

Sestavení grilu

Nakupte u nás gril nebo udírnu a do vzdálenosti 40 km od Brna ho pro vás sestavíme a pak dovezeme přímo k vám domů. Platí pouze pro grily nad 15 tis. Kč. Zavolejte nám na tel. číslo: +420 777 132 800 a my se o vše postaráme.

Způsoby dopravy

OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ V BRNĚ
Svou objednávku si můžete vyzvednout i osobně na adrese Kaštanová 579/76 62000 Brno. Vždy ale prosím počkejte na zprávu, že je vaše zboží připraveno.
99 Kč/ u objednávky nad 2000 Kč - ZDARMA
ZÁSILKOVNA DORUČENÍ NA ADRESU
Kurýr Zásilkovny doveze vaši objednávku až k vám domů nebo třeba do práce.
99 Kč/u objednávky nad 2000 Kč - ZDARMA
ZÁSILKOVNA VÝDEJNÍ MÍSTA
Nechte si svou objednávku zaslat na jedno z výdejních míst Zásilkovny po celé ČR. Kvůli váhovému omezení lze tento typ dopravy zvolit jen pro drobné zboží, jako je příslušenství, palivo nebo koření a omáčky.
99 Kč/u objednávky nad 2000 Kč - ZDARMA
PPL
Kurýr PPL doveze vaši objednávku až k vám domů nebo třeba do práce.
99 Kč/u objednávky nad 2000 Kč - ZDARMA
TOPTRANS
Jedná se o dopravce, který vám doveze větší zásilky, jako jsou grily nebo udírny, jelikož nemá žádné váhové omezení.
159 Kč/u objednávky nad 2000 Kč - ZDARMA

Způsoby platby

PLATBA KARTOU, APPLE PAY, GOOGLE PAY
Zaplaťte pohodlně platební kartou, platba je ihned připsána a my začínáme okamžitě pracovat na kompletaci vaší objednávky.
ZDARMA
DOBÍRKOU
Za zboží zaplaťte přímo kurýrovi při převzetí zásilky. Nedokážeme však zaručit, zda po vás bude požadovat platbu v hotovosti nebo kartou.
ZDARMA
PŘEVODEM
Zaplaťte pomocí bankovního převodu. Jen pamatujte, že převod může být proveden až druhý den, pokud tedy spěcháte, doporučujeme využít jinou platební metodu.
ZDARMA
ZBOŽÍ IHNED, PLATÍM ZA 14 DNÍ – TWISTO
Objednejte a dostaňte zboží ihned, ale zaplatit za něj až za 14 dní. Ideální pokud chcete využít nějaké časově omezené akce nebo si nejste jistí, které zboží pro vás bude ideální a potřebujete to promyslet.
ZDARMA
HOTOVĚ (pouze u osobního odběru)
Platbu hotovostí je možné využít pouze u nás na brněnské pobočce. Umožňujeme samozřejmě i platbu kartou.
ZDARMA
HOME CREDIT SPLÁTKY
Toužíte po luxusním grilu nebo udírně, ale je to velká investice? Nebojte, tahle investice se vyplatí a díky HomeCredit programu si může ihned užívat nové zboží a zároveň si platbu rozložit do několika menších částek.
ZDARMA
COFIDIS SPLÁTKY
Cofidis je jednoduché, bezpečné a rychlé řešení, jak si pořídit ten nejvychytanější gril nebo udírnu. Výhody nákupu s Cofidis se dozvíte zde.
ZDARMA

Bydlíte příliš daleko?

Nemůžete se dorazit podívat na naši prodejnu? Nevadí! Návod krok za krokem, jak si gril sestavíte sami doma a na co si dát při jeho stavění pozor pro vás samozřejmě máme k dispozici. Prostudujte si ho a v případě potřeby samozřejmě volejte nebo pište o radu!