Náš příběh

Dva kamarádi a fandové uzení a grilování každý coulem. Vseprogril.cz jsme zasvětili jen tomu nejlepšímu co svět grilů a udíren dokáže nabídnout. Nejsou to jen přístroje a jejich příslušenství, je to zážitek s partou přátel, je to charakteristická kouřová vůně a komunita dalších nadšenců, která se spojila v jeden obchod - největší kamenný obchod s grily v Brně i internetový e-shop.

Začali jsme od píky, jako kuchaři, kteří milovali svoje řemeslo, ale už cítili, že je čas posunout se o level výš - přímo ke zdroji a vybavení, bez kterého dobrý steak prostě nepřipravíte. Chceme, abyste si u nás vybrali svou první udírnu nebo profesionální gril, abyste se k nám vraceli pro rady nebo tipy, abychom se potkávali u nás na prodejně a rozebírali, komu se ten uzený losos povedl víc. Naučíme vás, jak správně vybírat palivo, jak nejlépe dochutit naložené maso i vyudit sýr. Jsme tady pro vás a naše zkušenosti přetavíme ve vaše nejlepší grilování.

 

5 důvodů, proč si vybrat Vseprogril.cz

  1. Jsme dva kuchaři, dva profesionálové, kteří znají svůj obor jako svoje boty. Máme radu na každý grilovací problém a za naším sortimentem si 100% stojíme.
  2. Při nákupu nad 2000 Kč platíme dopravu my.
  3. V naší kamenné prodejně si prohlédněte všechno zboží na vlastní oči, vše, co máme na e-shopu skladem, u nás najdete i fyzicky. 
  4. Máme pro vás největší výběr značek grilů i udíren, každý si vybere podle své preference, rozpočtu a designu.
  5. Pravidelně najdete v našem magazínu ty nejlepší recepty, rady a tipy a triky pro to nejlepší grilování a uzení.
Udirny Příslušenství Palivo Omáčky Grily Grily