Vakuová balička potravin FoodSaver FFS017X

Kód: 3125
Novinka
Neohodnoceno
Značka: FoodSaver
4 399 Kč
Na objednání
Položka byla vyprodána…

Systém skladování potravin s FoodSaver FFS017X je systém, který splňuje všechny požadavky na skladování potravin. Použijte kapsy a rolky FoodSaver na delší skladování potravin v mrazničce nebo v kuchyních.

Detailní informace

Dovoz a Sestavení grilu Zdarma
Dovoz a Sestavení grilu Zdarma
Při vzdálenosti do 40 km od Brna. Pouze pro grily nad 15 tis. Kč.
Máte dopravu zdarma
Máte dopravu zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
Osobní vyzvednutí v Brně
Osobní vyzvednutí v Brně
Ke každé objednávce poukázka na další nákup jako dárek
Profesionální poradenství
Profesionální poradenství
Poradíme online i osobně na prodejně.

Detailní popis produktu

Systém skladování potravin s FoodSaver FFS017X je systém, který splňuje všechny požadavky na skladování potravin. Použijte kapsy a rolky FoodSaver na delší skladování potravin v mrazničce nebo v kuchyních. Používejte sáčky a rolky, jakož i čerstvé nádoby a kapsy na opakované vakuování na krátké a střední skladování v kuchyních nebo chladničkách. Používejte nádoby na čerstvost, kapsy na opětovné skladování a čerstvé nádoby na oběd, abyste jídlo udržovali v čerstvém stavu, když jste v práci, ve škole nebo na výletech.

Pomocí vakuového těsnicího systému FFS017X FoodSaver můžete jednoduše vysávat potraviny s jedním dotykovým tlačítkem. Jednoduše vložte kapsa na potraviny do zásobníku a zavřete jej jednoduchým uzamykacím mechanismem. Zařízení automaticky odstraní vzduch z kapsy stiskem tlačítka. Pomocí indikátoru odsávání zjistěte, kdy bylo započata vakuování. Po úplném odstranění vzduchu začne zařízení s tepelným uzávěrem na utěsnění čerstvosti v kapse.

  Vakuovačkou FoodSaver používají profesionální silnou drážkovanou fólii, která umožňuje dokonalé odsátí vzduchu a vytvoření vzduchotěsného spoje. Při takto balených potravinách se prodlouží doba skladování v mrazničkách oproti klasickému balení z 6 měsíců na 2 - 3 roky (maso, zelenina, ovoce). V chladničce se prodlouží doba skladování z jednoho týdne na 6 měsíců. Kapsy ze speciální fólie lze umýt a opakovaně použít. Zmrazené potraviny se mohou v této fólii vařit, rozmrazovat a ohřívat v mikrovlnné troubě.

   Udržujte své potraviny dlouho čerstvé a zabraňte tvorbě bakterií. Vakuované potraviny mají až několikanásobně delší dobu trvanlivosti než volně skladované potraviny. Proto nečekejte, pokud se vaše potraviny začnou kazit. Vakuová balička FoodSaver FFS010X-01 je investice, která se vyplatí. Šetříte potravinami a v konečném důsledku šetříte i svými těžce vydělanými penězi. 

   Obsah balení:

   1 × rolka fólie šíře 28 cm, délka 300 cm
   3 × sáček o objemu 0,94 l
   2 × sáček o objemu 3,78 l
   3 × ZIP sáček o objemu 0,95 l

   Doplňkové parametry

   Kategorie: Vakuovačky Foodsaver
   Záruka: 2 roky
   2 těsnící úrovně v závislosti na vakuované potraviny: suchá nebo vlhká potravina:
   Intuitivní ovládání stiskem jednoho tlačítka:
   Port pro použití příslušenství FoodSaver:
   Kompaktní skladování:
   Jednoduchý uzamykací mechanizmus:
   Nastavitelná odsávací hlava:
   Automatické ukončení vakuování:
   Položka byla vyprodána…
   Nevyplňujte toto pole:
   JS Avatar autora Dotaz 25.12.2022 11:06
   Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se dá nádobka Foodsaver MODEL FSFSMA0050 použít k vakuovačce Foodsaver MODEL FFSO17X dokoupením hadičky? Děkuji Slosjárová
   Odpovědět