Gril s udírnou Pro Series 1600 Wifi Pit Boss

Kód: 19403
Tip
Neohodnoceno
Značka: Pit Boss
63 640 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Gril na dřevěné pelety Pro Series 1600 Wifi Pit Boss je ozdoba každé garden party. Nikdy nestárnoucí černý design se bude vyjímat na zahradě, terase i u bazénu. Víko je opatřené těsněním, které zabraňuje

Detailní informace

Dovoz a Sestavení grilu Zdarma
Dovoz a Sestavení grilu Zdarma
Při vzdálenosti do 40 km od Brna. Pouze pro grily nad 15 tis. Kč.
Máte dopravu zdarma
Máte dopravu zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
Osobní vyzvednutí v Brně
Osobní vyzvednutí v Brně
Ke každé objednávce poukázka na další nákup jako dárek
Profesionální poradenství
Profesionální poradenství
Poradíme online i osobně na prodejně.

Detailní popis produktu

Gril na dřevěné pelety Pro Series 1600 Wifi Pit Boss je ozdoba každé garden party. Nikdy nestárnoucí černý design se bude vyjímat na zahradě, terase i u bazénu. Víko je opatřené těsněním, které zabraňuje úniku tepla a kouře. Gril bude tedy vždy správně vyhřátý a většina tepla bude unikat komínkem na levé straně grilu. Víko také nezabírá  žádné místo za grilem. Gril tedy případně můžete postavit až ke zdi. 

První grilování Vám dokáže, že tento peletový gril je perfektní pro grilování metodou Low and Slow i pro přímé grilování.Teplotní rozsah grilu je od 82 °C do 260 °C, ale zvládá i grilování na přímém plameni až kolem 500 °C. Chcete se také pustit do uzení všelijakých dobrot? Pak s tímto grilem budete nadmíru spokojení. Je totiž doplněný o boční udírnu s prosklenými dvířky. 

Technické údaje udírny: rozměr udírny š/v/h 49x67x44cm, provozní teplota od 23 °C až 230°C v závislosti na okolní teplotě, hmotnost 18 kg 

vseprogril garden party gril na pelety

V horní části grilu je umístěný přehledný LCD displej, který umožňuje přehledně a pohodlně regulovat veškeré funkce. Například vnitřní teplotu grilu. Součástí balení peletového grilu Pro Series 1600 Wifi Pit Boss jsou hned 2 tepelné sondy. Ty jsou navržené tak, aby spolehlivě pomohly sledovat vnitřní teplotu masa. To je velice důležitá část grilování. A proč je nutné hlídat vnitřní teplotu masa? Protože jen tak zbavíte maso škodlivých bakterií, které by mohly ohrozit Vaše zdraví. Díky sondám takové teploty dosáhnete a maso nebude vysušené. Celkem můžete využít až 4 sondy najednou. 

Gril je navíc vybavený Bluetooth a Wifi rozhraním. Pokud si tedy nainstalujete do chytrého telefonu aplikaci Pit Boss® Smoke IT ™, otevře se Vám zcela nový svět grilování. Po nainstalování appky budete moci ovládat nastavení peletového grilu  Pro Series 1600 Wifi Pit Boss pohodlně z mobilu. Například si v aplikaci nastavíte požadovanou vnitřní teplotu masa a jakmile ji sonda naměří, pošle Vám upozornění do telefonu. 

7 grilovaná žebra všeprogril

Grilovací plocha včetně horních roštů je 1m2. To z grilu dělá ideální zařízení na úpravu velkých kusů masa jako jsou kuřata, selátka, krůty či divoká zvěř vcelku. Celý prostor je osvětlený žárovkou, takže se grilovačka může klidně protáhnout do pozdních nočních hodin. Pokud nebudete horní rošty grilu zrovna využívat, můžete je pověsit na věšák na zadní straně grilu. Tyto dva rošty můžete nahradit litinovou grilovací deskou. Je perfektní na grilování menších kusů masa nebo třeba zeleniny, které by běžnými rošty propadly. Můžete na ni ale vylít třeba i těsto a připravit si palačinky. Nápadům se meze nekladou. S umístěním desky do grilu Vám pomohou boční úchyty. Grilovací nářadí je možné pověsit na háčky na boční straně grilu, kde je také robustní odkládací plocha. 

Zásobník na pelety má kapacitu 14 kg dřevěných pelet. Rychlost spalování závisí na požadované teplotě uvnitř komory grilu. O správné dávkování se však postará šnek, který automaticky posouvá pelety do topeniště. Troufáme si říct, že s přehledem zajistí pohodlné grilování až po 20 hodin. Z topeniště proudí vzduch do udící komory ventilátorem, který fouká žár z pelet tak, aby v grilu byla požadovaná teplota. Shořelé pelety odpadávají do popelníku. Nad ním je ještě položené krycí víko topeniště s regulátorem přívodu vzduchu a plamenů. To slouží k regulaci žáru přímého i nepřímého grilování a má i funkci odvodu tuků do sběrného kyblíku.

Vybavení grilu

 • Boční udírna s prosklenými dvířky
 • digitální řídící deska PID
 • LCD displej
 • Wi-Fi a Bluetooth
 • Aplikace pro ovládání z mobilního telefonu
 • digitální nastavení teploty
 • automatický podavač a zapalovač pelet
 • regulátor přívodu vzduchu
 • seřizovací tyč pro sílu plamene
 • zásobník na pelety (14kg)
 • plech na odkapaný tuk
 • kyblík na tuk
 • 4 hlavní litinové rošty s porcelánovým povrchem
 • 1 vrchní a 1 střední litinovou mřížkou ( tři grilovací úrovně )
 • přední sklopná police
 • boční police s háčky na nástroje
 • 2 masové sondy
 • šnekový podavač, který automaticky posouvá pelety do grilovací komory
 • elektrický zapalovač pelet
 • krycí víko s regulátorem slouží pro regulaci žáru přímého i nepřímého grilování
 • regulátor přívodu vzduchu a plamenů

 Video

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Peletové grily
Provozní teplota: 82 °C až 260 °C (přímý plamen až 500 °C)
Rozměr hlavního roštu: 90cm x 51cm
Rozměr středního roštu: 90cm x 36cm
Rozměr vrchního roštu: 90cm x 27,4cm
Rozměr sestaveného grilu: 159cm x 140cm x 82cm
Rozměr udírna: 48,7 x 67 x 44 cm
hmotnost: 118 kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: