Digitální udírna UWD-NT-150 s časovačem /ALU 1.5CZ/ Borniak

Kód: 20023
Novinka 10l udící štěpky zdarma
Neohodnoceno
Značka: Borniak
35 990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Ve spolupráci s firmou Borniak představujeme nový model udíren vyvinutý pro český a slovenský trh!   V čem se liší nová řada udíren: Odkapávací miska – Udírny jsou vybaveny novou odkapávací miskou zlepšující proudění vzduchu a odstraňování tuků. Seřizovací nožky – Nové seřizovací nožičky, které lze nahradit kolečky (nejsou součástí balení), která podpoří lepší pohyb […]

Detailní informace

Dovoz a Sestavení grilu Zdarma
Dovoz a Sestavení grilu Zdarma
Při vzdálenosti do 40 km od Brna. Pouze pro grily nad 15 tis. Kč.
Máte dopravu zdarma
Máte dopravu zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
Osobní vyzvednutí v Brně
Osobní vyzvednutí v Brně
Ke každé objednávce poukázka na další nákup jako dárek
Profesionální poradenství
Profesionální poradenství
Poradíme online i osobně na prodejně.

Detailní popis produktu

Čím se liší nová řada udíren:

 • Udírny jsou vybaveny novou odkapávací miskou, která zlepšuje proudění vzduchu a odstraňování mastnoty.
 • Nastavitelné nožičky - Nové nastavitelné nožičky, které lze nahradit kolečky ( nejsou součástí dodávky), podporují lepší pohyb udírny.
 • Konstrukce komory - Konstrukce vnitřní a vnější komory byla změněna a je zesílena. Udírna má vylepšenou izolaci a nové modely mají také vylepšené těsnění a součásti kabeláže typu 1,5CZ.
 • Ovládací panel časovače - Nový ovládací panel časovače, který umožňuje nezávisle nastavit dobu chodu hlavní spirály, dobu chodu generátoru a dobu chodu ventilátoru.
 • Elektronika - Nové modely jsou vybaveny zesílenou elektronikou typu 1,5CZ. Vylepšeno bylo také těsnění řídicí jednotky.
 • Vylepšený přepravní obal - Nové modely mají lepší obal pro bezpečnější přepravu k vám!

vseprogril uzené maso

 • Vnitřek udírny je vyroben z potravinářské nerezové oceli. Zařízení umožňuje uzení studeným* i horkým kouřem s nastavením teploty v rozmezí 45 °C až 120 °C. Tuto udírnu může obsluhovat každý a můžete si být jisti profesionálními výsledky s perfektní chutí kouře. Díky novému ovládacímu panelu s časovačem můžete nastavit dobu provozu elektrického topného tělesa a samostatně dobu provozu generátoru kouře a sušičky. Elektronický ovládací panel pro přesnou regulaci teploty (maximální teplota až 120 °C) zaručuje nízké provozní náklady. Tato udírna o objemu 150 litrů se 7 úrovněmi pojme až 20 kg masa nebo uzených výrobků. Udírna je velmi účinná a energeticky úsporná díky speciální technologii izolace stěn se silikonovým těsněním a magnetickým uzávěrem. * Adaptér pro studené uzení, hadice a ventilátor se prodávají samostatně.

vseprogril uzené maso 1

 • Součástí balení je nerezová odkapávací miska na tuk a vodu pro zachycení popela. Pomocí komínové klapky můžete snadno regulovat hustotu kouře podle potřeby. Generátor kouře v udírně zajišťuje konstantní a optimální produkci kouře po dobu až 8 hodin, to vše v závislosti na druhu dřevní štěpky. Štěpky Borniak jsou vyrobeny bez chemických přísad a konzervačních látek. Doporučujeme používat udírnu s originálními dřevěnými štěpkami Borniak, aby nedošlo k jejich mechanickému poškození. Při použití neoriginálních štěpků Borniak je vysoká pravděpodobnost poškození generátoru. Udírna stojí na čtyřech nastavitelných nohách ( volitelně jsou k dispozici kolečka udírny), které jsou zabudovány do zesílené spodní konstrukce udírny.

  Udírny se dodávají dobře zabalené v neporušené kartonové krabici vyrobené k tomuto účelu. Nemusíte se tedy obávat, že by k vám dorazil poškozený výrobek. Každá udírna má své vlastní výrobní číslo, které slouží k identifikaci v případě servisu poskytovaného v České republice.

 • Obsah balení

 • Udírna, ovládací panel, generátor kouře, závěsné tyče 3 ks, odkapávací miska, nastavitelné nožičky 4 ks, miska na vodu 2 ks, držadla na přenášení 2 ks, držadlo dvířek, komín s klapkou, víko generátoru kouře, odkapávací miska pod komínem, napájecí kabel 2 ks, prodlužovací kabel pro GK, štěpky 2 l 5 ks, rošt, háčky.
  Vyrobeno v EU.

 • Výrobek je v souladu s evropskými směrnicemi a předpisy. Materiály a příslušenství udírny jsou určeny a schváleny pro styk s potravinami. Kolektivní poplatek společností Elektrowin a Ekokom byl již zaplacen.

Doplňkové parametry

Kategorie: UDÍRNY
Hmotnost: 30 kg
Hmotnost: 35kg
Výkon: 1515 W
Počet úrovní: 7
Palivo udírny: Štěpka
Rozměry (DxŠxV): 52 x 72 x 115 cm
Přepravní váha: 40kg
Vnější materiál: Alu-zinek
Jmenovité napětí: 230 V
Provozní teplota: 0 - 120 °C
Vnitřní materiál: Nerezová ocel 1.4016
Maximální naplnění: 20kg
Kapacita udící komory: 150 L (42 x 49 x 71 cm)
Rozměry přepravního balení: 55-61-104cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: