Udírna na štěpku BBQ digitální nerez BBDS-150 Simple Borniak

Kód: 16696
10l udící štěpky zdarma Ochlazovač kouře zdarma
Neohodnoceno
Značka: Borniak
40 990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2.6.2023

Udírna BBQ digitální nerez BBDS-150 Simple Borniak patří mezi novinky roku 2021 a na trh přišla s novým digitálním displejem, adaptérem kouře, automatickým generátorem kouře, jednodušším elektronickým ovládáním, vylepšenou izolací a vyšším výkonem topné spirály. 

Detailní informace

Dovoz a Sestavení grilu Zdarma
Dovoz a Sestavení grilu Zdarma
Při vzdálenosti do 40 km od Brna
Máte dopravu zdarma
Máte dopravu zdarma
Při objednávce nad 2 000 Kč
Osobní vyzvednutí v Brně
Osobní vyzvednutí v Brně
Ke každé objednávce poukázka na další nákup jako dárek
Profesionální poradenství
Profesionální poradenství
Poradíme online i osobně na prodejně.

Detailní popis produktu

Udírna BBQ digitální nerez BBDS-150 Simple Borniak patří mezi novinky roku 2021 a na trh přišla s novým digitálním displejem, adaptérem kouře, automatickým generátorem kouře, jednodušším elektronickým ovládáním, vylepšenou izolací a vyšším výkonem topné spirály. 

Digitální elektrická udírna je vhodná na  BBQ uzení, klasické uzení nebo douzování. Vnější plášť udírny z nerezového materiálu je odolný vůči nepříznivému počasí. Vnitřní část též z nerezového materiálu je uzpůsobena kontaktu s potravinami. Udírna je izolována polyuretanovou pěnou, díky čemuž udržuje stálou teplotu a minimalizuje kondenzaci vlhkosti na stěnách udírny. 

Uzení masa v udírně

Dvířka udírny jsou izolována magnetickým zavíráním a vybavena potřebným těsněním. Přenášení a manipulaci vám usnadní praktická madla po stranách a nožičky s nastavitelnou výškou. Generátor kouře se zásobníkem na štěpku s automatickým podavačem plynule dodává štěpku do komory, kde dochází k vývinu kouře. Štěpka se spaluje bez plamene, tudíž nemůže dojít ke spálení masa. Topná spirála i vyvíječ kouře jsou chráněny plechem na odkapávající tuk. Množství kouře v udírně je regulováno klapkou. 

Na elektronickém ovládacím panelu nastavíte požadovanou teplotu, naplníte zásobník dřevěnou štěpkou a můžete udit. Šunky, klobásy a sýry si připravíte v pohodlí domova a navíc získáte trvalou chuť, vůni i barvu. Udírenská štěpka distribuovaná naší firmou nemá žádné nečistoty a zajistí správnou granulaci. Jeden násyp (2 litry) vystačí na 6-8 hodinové tvoření čistého kouře. Udit můžete až 20 kg najednou.

uzené maso na plechu

Důležitá upozornění
Generátor kouře nesmíte používat bez adaptéru kouře! Udírna je určena pouze pro venkovní použití! Udírna nesmí být vystavena dešti, bouři a silnému nárazovému větru! Nepoužívejte zařízení v rozporu s jeho určením. Nepřipojujte zařízení ke komínu, ventilační mřížce nebo jiným vodičům! Děti udržujte v bezpečné vzdálenosti! Při vznícení udírny nebude brán zřetel na reklamaci udírny.

Veškeré udírny a příslušenství mají své výrobní číslo a jsou centrálně evidovány. Udírny se neustále vyvíjí a náhradní díly se mění, nekupujte starší nebo levnější udírny v zahraničí nebo z bazarů z důvodu možných servisních oprav. Servis a veškeré reklamace řešíme pouze u udíren zakoupených od autorizovaných prodejců v České republice dle výrobního čísla a originálního servisního listu.

 

ZDARMA k udírně dostanete:

☑️ 10l štěpky

☑️ generátor

☑️ adaptér kouře

☑️ 3 tyčky na zavěšení

☑️ odkapávací plech

☑️ 4 nastavitelné nožky

☑️ 2 misky

☑️ komínek s klapkou

☑️ rošt

☑️ 5 háčků typů S

☑️ 5 dvojitých háčků

☑️ hliníkovou trubici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Udírny na štěpku
Záruka: 2 roky
Palivo: Štěpka
Materiál: nerezová ocel
Kapacita: 150 litrů
Příkon: 1900 W (topné těleso) + 115 W (generátor kouře)
Topná spirála generátoru kouře: 115 W
Provozní teplota: 150°C
Hmotnost: 36 kg
? Vnější s generátorem: 72 cm x 122 cm x 52 cm
? Vnější bez generátoru: 63 cm x 122 cm x 52 cm
? Vnitřní rozměr udící komory: 53 cm x 99 cm x 48 cm
Rošt: 48 cm x 40 cm
Průměr komína: 100 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: